Вітаємо Логовічова Іллю та його вчителя Мельник Ірину Романівнуз високою нагородою.

 

Логовічов Ілля – переможець Міжнародного

міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт

імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко!

 

 

17 грудня 2019 року в Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців ІVМіжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.Спеціальна тема Конкурсу в 2019 році – «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцидУкраїнського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Ініціатором і організаторомКонкурсує «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HRECinUkraine) за підтримки й сприяння Міністерства освіти і науки України, Інституту історії України НАН України, Науково-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

         На конкурс надійшло більше тисячі робіт від школярів, учителів, методистів, наукових співробітників музеїв та аспірантів з усієї України.

Учень 11 класу Краматорської української гімназії Логовічов Іллястав єдиним представником Донецької області – переможцем цьогорічногоКонкурсу. Ілля був відзначений Дипломом ІІІ ступеняй грошовою винагородоюяк автор пошукової роботи «Жива історія лишилась: Голодомор 1932-1933 років на Донеччині». Науковий керівник – Мельник Ірина Романівна, учитель української мови та літератури.

Після завершення церемонії нагородження для переможців Конкурсу було організовано екскурсію столицею України. Ілля також відвідав Національний музей Голодомору-геноциду.

Вітаємо Логовічова Іллю та його вчителя Мельник Ірину Романівнуз високою нагородою й бажаємо подальших успіхів у пошуковій діяльності!