У майстерні Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая учні 4-Б класу початкової школи при Краматорській українській гімназії  відвідали Майстерню Святого Миколая. Свято було організовано Краматорською СЮТ, яке відбулося в приміщенні ДДМА. Нас зустріло янголятко, привітало зі святом  і запропонувало виконати завдання від Святого Миколая. Діти співали, танцювали, відгадували загадки, а потім перемістилися до Фабрики Святого Миколая, де з учнями були проведені майстер-класи з виготовлення вітальної листівки, паперових янголяток, символів нового року. По завершенню свята кожен бажаючий мав можливість зробити фото на пам’ять у казково облаштованій  майстринями фотозоні. Дякуємо працівникам СЮТ за святкову атмосферу й позитивні емоції.