Краса власноруч!

Слякотна зима не радує ні дорослих, ні дітей. Тому профспілковий комітет гімназії ініціював конкурс з хенд-мейду «Креативна зима». Учителі гімназії довели, що вони не тільки філологи, історики або математики, а і вміють створювати красу власноруч. Вишивка, бісеронанизання, декупаж, аплікація – усі техніки підкорилися учительським рукам. Учителі       Сидоренко В.М., Уразовська О.В., Данильченко Г.Я., Бородай О.В. подали на конкурс по декілька робіт в різних техніках. Усі учасники отримали призи від профспілкового комітету, а головною нагородою стали святковий настрій та визнання колег й учнів. Цього ж дня вчитель технології Уразовська Ольга Віталіївна організувала виставку учнівських поробок до Нового року та Різдва Христова яка називалась «Новорічна феєрія». Діти здивували своєю майстерністю, художнім смаком, креативністю, вишуканістю, досконалим володінням  різними техніками виконання робіт. Ця виставка стала своєрідним звітом учителя і керівника гуртка «Шиття та оздоблення».

Окрема подяка голові профспілкового комітету гімназії Данильченко Ганні Яківні за організацію цікавого заходу, ініціативу, творчість та святковий настрій.