День Святого Миколая – один із найочікуваних, найрадісніших свят.

День Святого Миколая – один із найочікуваних, найрадісніших свят як для дітлахів, так і для дорослих, які очікують на дива та здійснення найзаповітніших мрій, звершити які під силу лише Чудотворцю.

19 грудня в Краматорській українській гімназії з самого ранку панувала весела, атмосфера, пронизана загадковістю та чудовим настроєм. На перервах для учнів та працівників навчального закладу лунали пісні, вірші та привітання з цим казковим святом. А для учнів початкової школи відбулося чарівне дійство в актовій залі, куди завітав Миколай зі своїми помічниками-ангелами. Жодна дитина не залишилася без жаданих подарунків. У відповідь діти підготували для Святого сюрприз – яскравий таночок та пісні, а також пообіцяли бути чемними й слухняними таа чекати на Миколая в наступному році.