З Новим Роком!

Пливають останні дні 2019 року й з кожною хвилиною до нас
наближається новий – 2020 рік! Існує прикмета – як зустрінеш Новий рік, так і проведеш його.
Останній тиждень грудня в Краматорській українській гімназії був сповнений незабутніх вражень, яскравих емоцій, радісним очікуванням новорічного дива та бажаного відпочинку під час зимових канікул. Саме в цей час ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на нові звершення в житті та, затамувавши подих, загадуємо бажання, адже це свято з давніх-давен вважається найочікуванішим, найулюбленішим, якого з нетерпінням і надією на диво чекають усі діти й дорослі.
\
З 25 по 27 грудня в нашому навчальному закладі відбулися новорічні ранки та святкові концерти. Традиційно масовими й веселими були заходи в початковій школі. До дітей у гості  завітали відомі казкові герої – Мінні Маус, Свинка Пеппа, Снігуронька, Дід Мороз, які подарували незабутні емоції, гарний настрій, сміх та радість усім присутнім у залі. Учні із задоволенням брали участь у розважальних конкурсах, після чого на них чекало новорічне привітання та вручення подарунків від Діда Мороза.
А гімназисти середньої та старшої ланки мали можливість потрапити в «Новорічну подорож у часі», поринувши в атмосферу попередніх поколінь. Завдяки неймовірним виступам дітей ми мали можливість пригадати, яку музику слухали кілька десятиліть тому, які пісні співали. Учні підготували яскраві, вражаючі, неповторні номери, після перегляду яких ніхто з присутніх у залі не залишився байдужим. Це було дійсно круто!
З прийдешнім Новим роком вітаємо всіх! Хай у новорічну ніч до ваших дверей підійдуть щастя, добро, любов, успіх! Разом із відліком курантів увійдуть до вашого дому й залишаться у вас назавжди!