Адреса: Індекс - 84306, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Архангельська - 11
Телефон: (06264) 6-53-30
e-mail: kug.the.best@gmail.com

Підготовка та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробнє ЗНО

Шановні випускники, батьки, педагоги!

Донецький регіональний центр оцінювання якості розпочинає проведення пролонгованого семінару для випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно – технічної) та фахової передвищої освіти, членів батьківських комітетів, представників освітян з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО, вступної кампанії 2019 року. Для цього створені відеопрезентації з основних питань ЗНО.

Доступ до цих презентацій з 05 грудня 2018 року необмежений за посиланням https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO.

Всі учасники пролонгованого семінару мають змогу задавати питання щодо зовнішнього незалежного оцінювання у чаті, сайті регіонального центра у розділі “Контакти” за допомогою форми “Задати питання” (https://test.dn.ua/contacts), у коментарях до відео, у групах ДРЦОЯО в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/pg/DRCOKO), Instagrsm (https://www.instagram.com/zno2019_don) та отримувати на них відповіді.

Додатково кожної середи протягом грудня з 15:00 до 16:00 години задати питання та отримати на них відповіді можна буде on-line.

В цей же час на нашому -кааналі за посиланням https://www.youtube.com/user/DonetskiyRCOKO будуть розміщуватися нові відеоролики з додатковою актоальною інформацією щодо зовнішнього та пробного незалежного оцінювання.

Дякуємо за співпрацю!