Адреса: Індекс - 84306, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Архангельська - 11
Телефон: (06264) 6-53-30
e-mail: kug.the.best@gmail.com

Гуртки

                 Розклад роботи гуртків

на 2019-2020 навчальний рік.

 УЗГОДЖЕНО:

Голова ПК 

 _________Г.Я. Данильченко 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор Краматорської

української гімназії

____________В.Ю. Щербак 

Склала

 заступник директора з НВР

___________Г.Л. Якушенко

 

Назва гуртка День тижня
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
Театр-студія

«Світанок»

Котуманова І.А.

Театр-студія «Світанок»

12.15 –

16.05

12.15 –

16.05

12.15 –

16.05

12.15 –

16.05

12.15 –

16.05

______
«Dancefire»

Алєксєєва О.В.

Кабінет № 102

13.30 –

15.00

_______ 15.10 –

17.10

_______ _______ ______
«Крій, шиття та

оздоблення одягу»

Уразовська О.В.

Кабінет № 107

15.10 –

16.10

15.10 –

16.10

_______ _______ _______ ______
 «Світлиця»

Бакаєва І.В.

Кабінет № 202

14.00 –

15.05

_______ 14.00 –

15.00

_______ _______ ______
«Світлиця»

Гвоздій К.Д.

Кабінет № 204

14.00 –

15.05

_______ 14.00 –

15.05

_______ _______ ______
 «Абітурієнт»

Дмитрієва І.Г.

Кабінет № 221

15.15 –

16.35

_______ _______ _______ _______ ______
«Обдаровані пальчики»

Жук Т.А.

Кабінет № 118

13.25 –14.55 _______ 12.30 –

13.15

12.30 –

13.40

_______ ______
 «Основи наукових досліджень»

Фідря М.Ю.

Кабінет № 314

_______ 15.10 –

16.30

15.10 –

16.35

_______ _______ ______
 «Юний захисник України»

Александров О.В.

Кабінет № 219

 

 

_______ _______ 15.10 – 17.35 _______ 14.00 – 16.25 13.00 – 15.25

Назва гуртка День тижня
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
«Рідна хата»

Бородай О.В.

Музей

«Рідна хата»

______ 15.10 –

16.50

______ ______ 15.10 –

16.55

______
«Знавці

німецької мови»

Ладика М.С.

Кабінет № 316

______ 15.10 –

16.40

______ ______ 15.10 –

16.20

______
«Основи інформаційних технологій»

Щербак Ю.В.

Кабінет № 301

______ ______ ______ ______ 15.10 – 17.20 ______
 «Історичні постаті української держави»

Савчук О.А.

Кабінет № 311

______ ______ 15.10 – 17.15 15.10 – 16.55 ______ ______
  «Крок до науки»

Мельник І.Р.

Кабінет № 312

______ ______ ______ ______ 15.10 –

16.20

______
«Юні мовознавці»

Мельник І.Р.

Кабінет № 312

______ ______ ______ 15.10 – 16.25 ______ ______
«Джури»

Тищенко Л.А.

Кабінет № 318

15.10 –

16.10

15.10 – 16.10 ______ ______ ______ ______
 «Основи інформаційних технологій»

Грузіна Н.В.

Кабінет № 304

______ ______ ______ _______ 15.10 –

17.10

______